piątek, 21 listopada 2014

30. Kongres LNE i Szkolenie z Davidem Molina

15 - 16.11.2014 miały miejsce targi kosmetyczne LNE. Poniżej oczywiście fotorelacja.

Natomiast w dniach 17-18.11 odbyło się szkolenie z Davidem Moliną, na którym miałam okazję być. 
David Molina to światowej makijażysta z blisko 19-letnim doświadczeniem, które zdobywał w wielu inspirujących miejscach na świecie. Naukę i pracę rozpoczął w swojej ojczyźnie – na Wyspach Kanaryjskich. Stamtąd wzruszył do Barcelony gdzie doskonalił swój warsztat i rozpoczął pracę przy produkcjach telewizyjnych w Albiñana Films. Podczas nauki, także w znanym Stick Art Studio w Barcelonie, został zauważony i doceniony przez dyrektorkę szkoły – Corin Perez, która zaangażowała go do pracy dla marki Dior.
W 1998 roku Dior zatrudnił go jako głównego makijażystę marki w Hiszpanii. Po dwóch latach współpracy z francuską firmą wyjechał do Mediolanu pracować jako makijażysta Versace. W 2001 roku David rozpoczął pracę dla marki Givenchy – przez kolejnych 10 lat był międzynarodowym makijażystą tego wielkiego domu mody, wykonując makijaże na pokazach, sesjach i dla produkcji telewizyjnych praktycznie na całym świecie. Jego podróże były źródłem doświadczeń i inspiracji. Okazyjnie współpracował też z markami Armani, Lancome, Make Up For Ever i Bobbi Brown…
W 2012 roku wrócił do Barcelony, gdzie otworzył agencję DM Make UP & Hair. Jako dyrektor artystyczny i kreatywny zajmuje nie tylko makijażem, ale także projektowaniem nowych linii kolorowych kosmetyków. Pracował z najbardziej rozchwytywanymi modelkami m.in.Gisele Bundchen, Heidi Klum, Camilą Alves, Martiną Klein Laurą Sánchez oraz z gwiazdami muzyki i kina – Kylie Minogue, Liv Tyler, Victorią Beckham, Paris Hilton, Kevinem Costnerem i Ashtonem Kutcherem. 
źródło: http://blog.lne.pl


2 komentarze: