czwartek, 8 stycznia 2015

Blog roku E-makijaż

Miło mi jest Was poinformować, że moja praca została opublikowana w najnowszym wydaniu E-makijaż. Chciałam również nadmienić, iż mój blog bierze udział w konkursie na blog roku w kategorii blogger roku - makijaż. Jak większość z Was zauważyła, nie prowadze bloga w taki sposób jak większość  blogowych wizażystek. Nie publikuje tu bowiem żadnych tutoriali. Ta strona służy przede wszystkim do pokazania Wam jak i z kim, oraz na jakich kosmetykach pracuję. Czasami zamieszczam dla Was recenzje różnych kosmetyków czy też umieszczam różnego rodzaju porady dotyczące pielęgnacji i kosmetyki. Ostatnio pojawił się post na temat wielkiej wizażystki i jej współpracy ze sławnym projektantem jakim jest Mcqueen. Własnie takiego rodzaju chcę, aby to był blog. Nie chcę bowiem powielać tego co robią wszyscy. Chcę dla Was zrobić coś czego nie będzie na innym blogu. W zwiazku z tym, będziecie mogli znaleść tutaj 4 rodzaje postów : post w formie porad i nowinek kosmetycznych, post ze zdjęciami moich makijaży z opisem danej sesji i ich współtwórców, post z recenzjami oraz post na temat wielkich ludzi z branży wizażu/mody.
Niespodziewałam się, że mój blog będzie miał tak dużo wyświetleń i że statystyki będą się tak błyskawicznie zmieniać. Bardzo Wam za to dziękuję !
Zachęcam Was również do komentowania postów, ponieważ ułatwi mi to prowadzenie bloga. Piszcie czego oczekujecie, jakie tematy chcecie abym poruszyła, co powinnam zmienić bądź poprawić.
Poniżej zamieszczam zdjęcia, które także możecie zobaczyć w magazynie E-Makijaż.Modelka: Joanna Wnęk Fotograf: Piotr Kręglicki Akcesoria : Fanaberie Mua Paula Puto

5 komentarzy:

  1. Gratuluję! Całość świetnie się komponuje - makijaż, modelka i biżuteryjne dodatki.

    OdpowiedzUsuń
  2. pięknie wykonany makijaż i cala stylizacja przepiękna ♥ Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. piękne zdjęcia, piękny makijaż i jak super gra z tą biżuterią *.* !

    OdpowiedzUsuń