piątek, 13 lutego 2015

Profesjonalny Makijaż Ślubny

W związku z otwarciem zapisów na makijaże ślubne, chciałabym zaprezentować kosmetyki, na których pracuję podczas wykonywania profesjonalnego makijażu ślubnego i okolicznościowego. 
O makijażu profesjonalnym możemy mówić tylko wtedy gdy wykonujemy go profesjonalnymi i selektywnymi kosmetykami o najwyższej jakości. Takie kosmetyki nie należą do najtańszych. Dlatego jeśli cena makijażu jest podejrzanie niska, warto się zastanowić z czego to wynika. Cena za makijaż musi być adekwata do warsztatu jaki posiada Wizażysta, który pracuje na profesjonalnych kosmetykach. 
W moim kufrze wizażysty jest szeroki przegląd firm. Jeśli wykonuję makijaż ślubny czy okolicznościowy to stawiam przede wszytskim na jego jakość i trwałość. Tylko nieliczne kosmetyki pozwalają mi uzyskać zamierzony efekt. Jeżeli chodzi o podkłady to głównie pracuję na Make-up for ever HD, Kryolan dermacolor, Karaja. Jako bazy najczęsciej używam MAC Liquid Illuminator oraz Smashbox Anti-shine. Makijaż utrwalam pudrem  BenNye lub Inglot Stage Sport Studio oraz specjalnym fixer spray'em. Cienie, błyszczyki, pomadki to głównie firmy takie jak: Bikor, Chanel, Dior, Guerlain, Inglot, Make-up for ever, Mac. Róże i bronzery : Bourjois, Glazel, Bikor, Egypt Wonder. 
W następnym poście opiszę Wam jak wygląda moje spotkanie z Panną Młodą i realizacja poszczególnych zleceń. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz