wtorek, 26 stycznia 2016

NEW IN - USTA / LOREAL

Produkty:

1. L'Oreal Color Riche Extraordinaire Liquid Lipstick Ruby Opera 304

2. L`Oreal Infallible Lip Color Forever Candy 103

3. L`Oreal Infallible Lip Color Continual Crimson 213


L'OREAL Color Riche Extraordinaire Liquid Lipstick Ruby Opera 304 
W swoim składzie zawiera 4 cenne mikrolejki: arganowy, lotosowy i z owocu dzikiej róży w związku z tym fajnie nawilża:) 
Nie jest matowa, a raczej dość mocno się błyszczy. Intensywność na poziomie szminki natomiast wykończenie w formie błyszczyka. Na ustach tworzy efekt lustrzanego odbicia. Bardzo ładnie pachnie. Opakowanie bardzo eleganckie. Nie brudzi zębów i nie wychodzi poza kontur ust. Nie jest to trwała pomadka. Polecam na krótkie wyjścia np. zakupy czy też do sesji zdjęciowych. Na imprezę się nie nadaje :)


L'OREAL Infallible Lip Color Forever Cnady 103

Dwustronna pomadka. Z jednej strony pomadka kolorowa z drugiej pomadka zawierająca pielęgnacyjny balsam utrwalający kolor. Aplikacja troszkę trudna, ponieważ ciężko uzyskać równomierne krycie za pierwszym razem. Na pewno trzeba się z nią troszkę dłużej napracować. W związku z tym, że jest to bardzo trwała pomadka, wysusza usta, dlatego dobrze jest przed jej nałożeniem nabalsamować usta. Podobna do mojej ukochanej pomadki z MUFE Aqua Rouge, z tym że mufe zdecydowanie lepiej się aplikuje i można wybrać wykończenie mat lub błyszczyk. Można powiedzieć, że jest to tańszy zamiennik MUFE ale nie do końca tak dobry. Nie jest to pomadka na co dzień a raczej na długie imprezy :) 

 

L'OREAL Infallible Lip Color Continual Crimson 213


Zachęcam do obserwowania mojego Fanpage na Facebooku. Pojawią się tam niebawem zdjęcia makijażu ust z wykorzystaniem tych produktów :)
https://www.facebook.com/MakeupartistPaulaPuto/

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz