wtorek, 7 kwietnia 2015

NEW IN !

W związku z rozpoczęciem sezonu ślubnego prowadzenie bloga poszło troszkę w odstawkę... Posty będą się pojawiać, ale niestety już nie tak często... Z nadejściem wiosny przyszła pora na powiększenie mojego kufra o kilka małych drobiazgów ;) Każda okazja jest dobra do zrobienia zakupów !!! :)) 
Wreszcie zdecydowałam się zakupić paletę róży i bronzerów z Make-up Revolution. Zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę ! Można śmiało powiedzieć, że bronzery, róże i rozświetlacze to tak zwane "perełki" MUR. Są bardzo dobrze napigmentowane, trwałe, posiadają dużą gamę kolorystyczną, zarówno ciepłych jak i chłodnych odcieni.
Jak widać zaopatrzyłam się również w kilka nowości od INGLOT, między innymi w mocno opalizujące pigmenty do powiek w pięknych kolorach nr 86 i 115 oraz matową konturówkę do powiek w żelu w kolorze różu nr 72 ! 
Nie obeszło się bez mojej ukochanej firmy MUFE <3 
Tym razem swoją kolekcję powiększyłam o cienie w kremie Aqua Cream w kolorach granatu (nr 20), błękitu ( nr 21 ), pudrowego różu ( nr 5 ) oraz zieleni ( nr 22 ). 1 komentarz: